Pracovní pozice

Šička

Místo: Cheb, Česká republika

Plat: 130 – 150 Kč / hod.

Úvazek: HPP

Do šicí dílny výrobního závodu úklidových pomůcek a prostředků hledáme šikovné ženy na pozici šička. Nástup do zaměstnání je možný ihned. Podmínkou je prokazatelná praxe a zkušenosti s průmyslovým šitím – na místě pak test dovedností.

Náplň práce

  • Jednoduché strojní šití nádstavců na mopy, hadříků a utěrek
  • Kontrola kvality švů
  • Kontrola rozměrů produktu

Co očekáváme

  • Minimálně rok praxe v šití a obsluze průmyslových šicích zařízení
  • Rychlost šití
  • Kvalita a přesnost
  • Zodpovědnost
  • Chuť pracovat a učit se

Co nabízíme

  • Práce na hlavní pracovní poměr – smlouva, a výplaty mzdy v termínu
  • Nástupní mzda 130,- Kč za hodinu, po zapracování v případě plnění norem až 150,- Kč za hodinu
  • Dobré pracovní podmínky, přátelský kolektiv
  • Ubytování zdarma
  • Služby koordinátora
Máte zájem?
Vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme

Nebo nám zavolejte či napiště e-mail.

    Nahrajte Váš životopis (nepovinné)